"Ulubiony sport zimowy" - konkurs fotograficzny

Na przełomie lutego i marca br. odbył się w naszej palcówce Konkurs Fotograficzny „Ulubiony sport zimowy”, i choć zima w tym roku dopisała wyjątkowo, zainteresowanie konkursem było niewielkie. Trochę to niezrozumiałe, bo przecie i Ci starsi, i Ci młodsi uwielbiają igraszki w śnieżnym puchu…
Za to z ilością złożonych prac konkursowych, zdecydowanie wygrała ich jakość - wszystkie nagrodzone prace nie były bowiem pojedynczymi zdjęciami, były to prawdziwe, niemal profesjonalne reportaże, dokumentujące zimowe zabaw naszych przedszkolaków i ich rodziców.
Nie ma przecież nic bardziej fascynującego dla dzieciaków, niż wspólne rodzinne uprawianie sportu czy zabawy na świeżym powietrzu.
Reasumując Jury Konkursu Fotograficznego, zdecydowało o przyznaniu
4 równorzędnych Pierwszych Nagród, laureatami, których zostali:
• Pola Pietruszewska z Grupy III,
• Adam Czerniawski z Grupy III,
• Przemek Górski z Grupy IV,
• Paweł Niklasz z Grupy V.
Laureaci otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe. Ponadto organizatorzy pragną serdecznie podziękować rodzicom, którzy byli autorami zdjęć wykorzystanych w konkursie.

Organizatorzy konkursu:
Małgorzata Dąbrowska