Nasza kadra

W naszej placówce zatrudniamy profesjonalnych pedagogów, ludzi z pasją, aby wspierali nas w misji tworzenia przedszkola przyjaznego dzieciom. Przedszkole zatrudnia nauczycieli, którzy ukończyli uczelnie pedagogiczne i posiadają predyspozycje do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym. To oni codziennie dbają i troszczą się o to, aby  Państwa dziecko czuło się bezpiecznie i jak najlepiej zniosło rozłąkę z rodzicami. Nauczyciele w naszej placówce są kreatywni i organizują dzieciom ciekawe zabawy i zajęcia dydaktyczne, odpowiednie do możliwości wiekowych dzieci, stwarzając tym samym optymalne warunki do prawidłowego rozwoju Waszych pociech. Kadra naszego przedszkola systematycznie podnosi swoje kwalifikacje  osiągając kolejne stopnie awansu zawodowego.