Moja pierwsza książeczka – konkurs plastyczny

W konkursie udział wzięło 11 prac - każda o indywidualnym i niepowtarzalnym charakterze. Wszystkie praca cechowała pomysłowość, duża doza kreatywności i staranność wykonania. Wszystkie przetrwały próbę czasu i mogły być zaprezentowane na wystawie pokonkursowej oraz podziwiane przez inne dzieci.
Jury postanowiło nagrodzić wszystkich uczestników, którzy otrzymali pamiątkowe dyplomy, książki i drobne upominki.
I miejsce – Zofia Sobczyk, gr. VI,
II miejsce – Olga Ryłko, gr. VI,
III miejsce - Pola Pietruszewska, gr. IV,
wyróżnienia: Lena Paczkowska (gr.VI), Izabela Paduch (gr.VI), Jagoda Herba (gr.VI), Paweł Niklasz (gr.VI), Krystian Knysak (gr.VI), Gabriela Mikołajczyk (gr.VI), Alicja Giersz (gr.VI), Oliwia Rozmus (GR.VI).
Dziękujemy rodzicom, którzy włączyli się w naszą zabawę i tak licznie wsparli swoje pociechy w ich artystycznych dokonaniach. Dziękujemy również pani Małgorzacie Gojdź z Biblioteki przy ul. Odrodzenia, która zaszczyciła nas swoją obecnością i przeczytała dzieciom o wesołych przygodach pana Kuleczki.
Zapraszamy do udziału w następnych konkursach organizowanych na terenie placówki.
Z podziękowaniami dla wszystkich uczestników i ich rodziców.
Renata Czekajło
Marzena Wacowska