Kino sferyczne w przedszkolu gr I

Kino sferyczne – niezwykłe emocje oraz nieznany dotąd świat w kinie pod kątem 360º. Kino sferyczne to nowa forma kształcenia nie tylko dla dzieci, lecz również dla dorosłych. Za pomocą systemu sferycznej projekcji w środku kopuły tworzy się niesamowity obraz, obszar panoramiczny, którego nie ma żadne inne współczesne kino. Jest to na dzień dzisiejszy najefektywniej działająca wirtualnie uwiarygodniona rzeczywistość. Cyfrowa wizualizacja kopuły – przyszłość oparta na wykorzystaniu nowych technologii. Za pomocą danego systemu innowacji pojawiają się nowe możliwości i niemożliwe staje się możliwym.
W naszym przedszkolu gościło mobilne kino sferyczne. Dzieci miały niepowtarzalną okazję obejrzeć film wewnątrz kopuły w technice 3D. To były niezapomniane wrażenia. Fotorelacja z tego wydarzenia jest dość skromna ponieważ w ciemnej kopule nie było możliwości zrobienia większej ilości zdjęć, za to w pamięci dzieci na pewno pozostaną niesamowite wspomnienia.