Dzień Babci i Dziadziusia w gr. III

W dniu 6.02.2018 przedszkolaki z grupy III przygotowały występ dla swoich dziadków. Licznie przybyli goście zasiedli na przygotowanych dla nich krzesełkach i z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie występu swoich wnucząt. Na twarzach dzieci widać było ogromną radość oraz skupienie. Dzieci zaprezentowały program artystyczny, a następnie wręczyły własnoręcznie wykonane prezenty dla swoich ukochanych Babć i Dziadków (magnesy na lodówkę w kształcie serca). Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. Występ udał się znakomicie. Bardzo dziękujemy pani Ewelinie Ćwikowskiej za uwiecznienie tego wyjątkowego wydarzenia. Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków!

mgr Paulina Kląskała
mgr Beata Wysoczańska