Dziecinnie proste -TV Regionalna Lubin

„DZIECINNIE PROSTE” – CZYLI NASZE PRZEDSZKOLAKI W TELEWIZJI
Nasze Przedszkole już po raz drugi współpracuje z lokalną telewizją, a dzięki temu nasze przedszkolaki mogły wziąć udział w programie „Dziecinnie proste”.
„Dziecinnie proste” to program telewizyjny emitowany przez „Telewizję Lubin”. Program, to seria pytań zadawanych dzieciom przez panią prowadzącą. Istotną programu są spontaniczne i wolne od scenariusza wypowiedzi dzieci, które naprawdę potrafią zaskoczyć nawet najwybredniejszą publikę.
Dzięki takim przedsięwzięciom dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 13 mogły spróbować swoich sił w telewizji, poczuć się jak prawdziwe gwiazdy telewizyjne, a ich rodzice mają szansę na rewelacyjną pamiątkę na całe życie, w formie odcinka z udziałem ich własnej pociechy.

Opracowała: Katarzyna Krupka