09.04.2018

Wiadomość dla rodziców

„JÓZIO I STEFA” NA PODIUM!

Komenda Powiatowa Policji w Lubinie przy współpracy z „Domem Dziennego Pobytu Senior” zorganizowała konkurs dla szkół i przedszkoli z naszego miasta pt.: „Wnuczku zadbaj o bezpieczeństwo swoich dziadków.” Nasze przedszkole reprezentowały dzieci z grupy IV i V uczęszczające na zajęcia koła teatralnego, w składzie: Zofia Wyborska, Aleksandra Iwanów, Michał Bartkowicz, Laura Oblej oraz Lena Gierlecka. Nasi podopieczni zaprezentowali swoje umiejętności aktorskie w krótkiej inscenizacji happeningowej pt.: „Józio i Stefa w opałach”. Panie policjantki nagrały występy wszystkich uczestników konkursu, by po naradach wybrać finalistów. Udało się! Nasi mali aktorzy oczarowali jury i zajęli pierwsze miejsce wśród lubińskich przedszkoli. Swoje wspaniałe przedstawienie, zaprezentowali na większej scenie w Centrum Kultury Muza, w ramach spotkań literackich organizowanych przez „Dom Dziennego Pobytu Senior”. Gratulujemy! Czekamy na dalsze sukcesy!